فولمن

FULMEN

انرژی، امنیت، زندگی

درباره ما

شرکت فولمن در سال 1354 با هدف طراحی، تأمین و اجرای پروژه‌های برقی با همت گروهی از اساتید دانشگاهی شروع به فعالیت نمود و طی طول عمر خود با تمامی فراز و نشیب ها، با بهره‌گیری از توانایی نیروهای کارآمد خود به تدریج با رشد کیفی محصولات خود توانست به عنوان یکی از ارکان صنعتی، انجام خدمات مهندسی تولیدی در صنعت برق کشور و اجرای پست‌های فشار قوی، ایجاد مجموعه های برقی کارآفرین را گسترش دهد. این روند با تلاش مستمر مدیران و کارشناسان این مجموعه و استفاده از فن آوری‌های نوین در همکاری با قوی‌ترین Partnerها و انتخاب با کیفیت‌ترین محصولات، مسیر توسعه خود را در پی گرفته است.

چشم انداز

گروه فولمن با بدنه داخلی چابک، به صورت منسجم، منعطف و دینامیک در سال 1400 اغلب نیازهای اصلی محصول در دامنه T&D را در داخل گروه پوشش داده و با ایجاد، جذب و ارتقاء تکنولوژی و راهبری پروژه‌های توسعه محصول و ایجاد واحدهای کسب و کار جدید، به خود اتکایی کشور در این دامنه دست خواهد یافت.

گروه فولمن نمونه‌ای است برای اثبات امکانپذیر بودن راهبری موفق مجموعه‌های بزرگ صنعتی در ایران به نحوی که برند فولمن به عنوان یک برند شناخته شده در دامنه T&D در داخل و خارج ایران مطرح باشد.

در افق 10 ساله نیز گروه فولمن گروهی است متعالی، فعال در تمامی زمینه‌های مدیریت پروژه و طراحی و مهندسی، ساخت محصولات استراتژیک و کلیدی با تکنولوژی‌های برتر دنیا در بخش T&D. نام تجاری فولمن به عنوان یکی از شرکت‌های بین المللی مجهز به دانش فنی و استاندارد روز دنیا، پیشگام در تولید محصولات جدید و بهینه‌سازی فرآیندها و ابزار، پیشتاز در کیفیت و بهره‌وری و مجهز به سیستم‌های نوین مدیریت و تحقیق و توسعه کاربردی مطرح خواهد بود.

سازماندهی گروه

توسعه کسب و کار

سیستم‌های اطلاعات مدیریت

حسابداری مدیریت

برنامه‌ریزی بازاریابی

تبیین استراتژی

لوازم و قطعات سازی

تجهیزات سازی

پروژه‌های EPC

پالایش نیرو

ساتمهر

صنعتی مهرآباد

فولمن

فولمن ساختمان

فولمن عسلویه

یورولکس

خازن ورگولاتور کنترل بار راکتیو

سوئیچگیرهای فشار متوسط و ضعیف

پست‌های برق قوی

سکسیونرهای فشار قوی(DS,DS/ES,ES)

سیستم‌های کنترل و حفاظت

اصلاح کیفیت توان

سکسیونرهای فشار متوسط قابل قطع زیر بار (LBS)

بانک‌های خازنی

سیستم‌های توزیع انرژی

کلیدهای فشار متوسط خلاء (VCB)

اینورترها

صنایع نفت و گاز

مقره و قطعات رزینی

کنترل دیجیتال

اتوماسیون صنعتی

سیستم‌های ریلی

خطوط انتقال

ساختمان صنعتی

تأمین محصول